Kredyt na mieszkanie w Credit Agricole – plusy i minusy tego banku

Credit Agricole ma w swojej bogatej ofercie kredytowej korzystne kredyty hipoteczne. Dzięki nim, każdy klient korzystający z kredytu wma możliwość zrealizowania inwestycji we własne mieszkanie czy dom.

Za pośrednictwem kredytu na mieszkanie z tego banku można również urządzić własne mieszkanie. Atutem kredytu mieszkaniowego w CA jest między innymi to, że istnieje możliwość odłożenia spłaty kapitału, czyli tzw. karencji, która może trwać maksymalnie 2 lata od chwili dokonania zakupu mieszkania. Credit Agricole reklamuje swój kredyt mieszkaniowy, jako ofertę szytą na miarę klienta. Każdego kredytobiorcę bank stara się traktować w sposób jak najbardziej indywidualny, dzięki czemu kredyt hipoteczny i warunki jego udostępnienia klientowi, są dostosowane ściśle do jego sytuacji ekonomicznej i rodzinnej.

Wysokość marży bankowej i prowizji ustalana jest dla każdego kredytobiorcy w trybie indywidualnym, z doradcą kredytowym, świadczącym pomoc klientom na każdym etapie ubiegania się o kredyt hipoteczny w Credit Agricole. Maksymalnie, kredytem tym można sfinansować do 100% wartości nieruchomości w walucie krajowej.

Generalnie więc, CA Bank nie wymaga od wnioskujących o kredyt hipoteczny posiadania wkładu własnego, aby przeprowadzić całą inwestycję w nieruchomość. Kredyt hipoteczny w tym banku można spłacać nawet przez 35 lat, a raz w roku kredytobiorca dostaje możliwość skorzystania z tzw. „wakacji kredytowych”. Za pośrednictwem Banku Credit Agricole można też sporządzić operat szacunkowy nieruchomości.

1 Comment

  1. ca

    Opcja “wakacje kredytowe” przy zaciągniętym wieloletnim kredycie hipotecznym jest świetnym rozwiązaniem. W każdej rodzinie przychodzą takie kryzysowe miesiące, gdzie jest dużo innych wydatków, i wtedy taka opcja jest strzałem w dziesiątkę dla poprawy budżetu 🙂

Leave a Comment