Kilka uwag na temat ubezpieczenia kredytu mieszkaniowego w Kredyt Banku

ubezpieczenie kredytuKredyt Bank dbając o bezpieczeństwo kredytowe swoich klientów wystosował do nich atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową. Dzięki niej kredyt na mieszkanie może być spłacany z komfortem psychicznym, że nawet nieprzewidziane sytuacje nie wywołają kłopotów finansowych u klienta.

Korzystne ubezpieczenia, z których kredytobiorca może skorzystać przy okazji zaciągania kredytu na mieszkanie, dotyczą zarówno jego osoby, jak i przedmiotu kredytowania. Pierwszym ubezpieczeniem oferowanym przez Kredyt Bank jest ubezpieczenie nieruchomości. Dzięki niemu nieprzewidziane sytuacje związane z domem klienta banku nie są mu straszne. Umożliwia ono bezproblemowe sfinansowanie naprawy zaistniałej szkody, remontu itp., aby doprowadzić nieruchomość do stanu sprzed szkody. Drugą opcją ubezpieczeniową przy kredycie na mieszkanie jest ubezpieczenie na życie. Zapewnia ono kredytobiorcom i im najbliższym, poczucie bezpieczeństwa.

W sytuacjach życiowych tragedii uruchamiane jest ubezpieczenie na życie z kredytu mieszkaniowego. Zadłużenie kredytobiorcy jest spłacane całkowicie lub częściowo spłacane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, ale sama nieruchomość stanowiąca zabezpieczenie kredytu może być w takiej sytuacji zamieszkiwana przez spadkobierców Kredytobiorcy lub współkredytobiorców. Trzecim ubezpieczeniem jest ubezpieczenie od utraty pracy. Jeśli kredytobiorca posiadający kredyt hipoteczny straci pracę, ubezpieczenie zapewni mu utrzymanie terminowej spłaty kredytu nawet przez 12 miesięcy. Kredyt Bank pomaga w poszukiwaniu pracy klientowi.

Leave a Comment