Elastyczny, prosty, bezpieczny i tani kredyt hipoteczny w Allianz Banku

Allianz Bank podczas reklamowania swojego kredytu hipotecznego na stronach internetowych określa go używając czterech epitetów, a mianowicie, kredyt na mieszkanie w tym banku jest elastyczny, prosty, bezpieczny i tani.

Czy są to puste slogany, czy też idą za nimi realne warunki kredytowania w Allianz Banku. Elastyczność kredytu na mieszkanie przejawia się w tym, że kredyt ma długi okres kredytowania, wynoszący maksymalnie 50 lat, jego wysokość można dopasować do wymogów klienta. Allianz Bank udziela kredytów mieszkaniowych na kwoty maksymalne wynoszące 105% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie spłaty kredytu mieszkaniowego. Pozwala na łączenie celów kredytowych w ramach jednej umowy i skredytowanie zdecydowanej większości opłat związanych z kredytem. Prostota kredytu na mieszkanie w Allianz Banku polega na tym, że kredyt klient otrzymuje w krótkim terminie. Nie ma również konieczności prezentowania w banku faktur i rachunków przy budowie domu w systemie gospodarczym.

Czemu kredyt w Allianz Banku jest bezpieczny?

Ponieważ bank oferuje swoim klientom szerokie pakiety ubezpieczeń, między innymi w ich zakres wchodzi ubezpieczenie od utraty pracy i ubezpieczenie na życie. Taniość kredytu na mieszkanie w Allianz Banku przejawia się w bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych, możliwości skorzystania z oferty malejącej marży kredytowej, a także w tym, że można zaciągnąć w Allianz Banku kredyt preferencyjny z dopłatami rządowymi.

Leave a Comment