Cele kredytowania w kredycie hipotecznym zaciąganym w DnB Nord

metal key with house key ringZaciągając kredyt hipoteczny w banku DnB Nord może on zostać przeznaczony ogólnie rzecz ujmując, na różnorodne cele mieszkaniowe. Przede wszystkim, środki uzyskane od banku DnB Nord w formie kredytu na mieszkanie można spożytkować na zakup mieszkania lub domu, wraz z garażem.

Dodatkowo, bank umożliwia realizację innych celów za pośrednictwem kredytu mieszkaniowego. Między innymi, kredytem tym można pokryć zakup działki budowlanej, remont i wyposażenie domu lub mieszkania, a także refinansowanie wniesionego przez klienta wkładu własnego. DnB Nord pokrywa w ramach kredytu hipotecznego wszelkie poniesione przez klienta koszty w ciągu ostatnich dwóch lat, które związane były z zakupem bądź budową przez Inwestora Zastępczego domu lub mieszkania. Zapewnia też refinansowanie kosztów zakupu domu, czy mieszkania, jakie zostały poniesione przez klienta w ciągu ostatnich 24 miesięcy. DnB Nord daje kredytobiorcom decydującym się na zaciągnięcie w tym banku kredytu na mieszkanie, możliwość pozyskania dodatkowych środków na dowolnie wybrany przez nich cel. Wymogiem stawianym przez bank DnB Nord przy ubieganiu się przez klienta o kredyt hipoteczny jest to, żeby nieruchomość, będąca zabezpieczeniem docelowym spłaty kredytu, była położona w granicach takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Gorzów Wielkopolski, Poznań,  Białystok, Kielce, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów, Olsztyn, Bielsko-Biała oraz w wybranych gminach i powiatach

1 Comment

  1. wiktorski

    Szkoda, że ten bank zaprzestał już udzielania kredytów hipotecznych (sprzedał chyba swoją część detaliczną Getinowi), gdyż miał naprawę korzystne oprocentowanie kredytów hipotecznych szcególnie tych walutowych w euro.

Leave a Comment